Йде урок у школі. Тема уроку:
– Як моя бабуся боролася із фашистами. Встає Машенька і каже:
– Моя бабуся була санітаркою і врятувала життя 10 пораненим бійцям, витягнувши їх із поля бою. Встає Павлик і каже:
– У мене бабуся була вчителькою і врятувала життя 30 першокласників, відвівши їх з-під бомбардування. Вовочка піднімається:
– А моя бабуся була у ворожому тилу і заразила сифіліс 100 німецьких солдатів!
VTupchienko35
Батько запитує Вовочку: — Синулю, а чому в квартирі таке безладдя? — Так, вечірк
Батько запитує Вовочку:
– Синулю, а чому в квартирі таке безладдя?
– Так, вечірка була з друзями.
– А де піаніно?
– Та послухати дав.
– Вовочка! Що ти написав у творі? “У неділю був прекрасний суботній ранок”. Як ц
– Вовочка! Що ти написав у творі? “У неділю був прекрасний суботній ранок”. Як це може бути?
– Ну, Маре Іванно, відзначаємо ж день Жовтневої революції у листопаді.
Вовочка підходить до Манечки і каже: — Мане, можна використовувати тебе як жінку
Вовочка підходить до Манечки і каже:
– Мане, можна використовувати тебе як жінку?
– Якісь у тебе думки вульгарні!
– Це, Мань у тебе вульгарні, а в мене м’ячик у жіночий туалет закотився!
Вовочка, повернувшись додому після уроків: — Тату, сьогодні у школі батьківські
Вовочка, повернувшись додому після уроків:
– Тату, сьогодні у школі батьківські збори… Але тільки для найвужчого кола.
– Для найвужчого кола? Що це означає?
– Будуть лише вчитель і ти…
Діма прийшов зі школи і розповідає батькові: — Сьогодні Вовочка на перерві обізв
Діма прийшов зі школи і розповідає батькові:
– Сьогодні Вовочка на перерві обізвав мене поганим словом.
– Яким?
– Тату, ну ж ти не дозволяєш мені говорити погані слова. Ти назви все, що знаєш, а я скажу, коли зупинитись.
Вовочка приходить додому: — Тату, це Маша, вона житиме з нами. – Довго? – Годинн
Вовочка приходить додому:
– Тату, це Маша, вона житиме з нами.
– Довго?
– Годинник.
— Вовочко, за те, що ти побив Іванова, тебе доведеться покарати! — Ну ось, Марі
– Вовочко, за те, що ти побив Іванова, тебе доведеться покарати!
– Ну ось, Марі Іванно, а казали, що переможця не судять.
Вчителька у класі: — Петре! – А! — У дупі нога! Устань коли з учителем розмовляє
Вчителька у класі:
– Петре!
– А!
– У дупі нога! Устань коли з учителем розмовляєш! Скільки 2+2 буде?
– Ну 5…
– У дурень! Не вийде з тебе інженер. Вася!
– А!
– У дупі нога! Устань коли з учителем розмовляєш! Скільки 2+2 буде?
– Ну 3…
– У дурень! Не вийде з тебе інженер. Вовочка!
– Маріє Іванівно, 2+2 = 4
– Молодець, Вовочко, будеш інженером!
– Маріє Іванівно!
– А!
– У дупі нога! Устань коли з інженером розмовляєш!
Ходить Вовочка коридором і думає про себе: — Де логіка?. Підходить директор і пи
Ходить Вовочка коридором і думає про себе:
– Де логіка?. Підходить директор і питає:
– Чому ти не на уроці?
– Я в класі пірнув, мене вигнали, а самі лишилися. Де логіка?