– Вовочку, скажи, якщо один плюс один буде два, а два плюс два буде чотири, скільки буде чотири плюс чотири?
– Це несправедливо, Маріванно! Ви завжди відповідаєте на легкі запитання, а мені дістаються найважчі…
VTupchienko35
Біля пам’ятника Пушкіну Вовочка запитує екскурсовода: — Скажіть, кому цей пам’ят
Біля пам’ятника Пушкіну Вовочка запитує екскурсовода:
– Скажіть, кому цей пам’ятник?
– Пушкіну, хлопче.
– Це який “Муму” написав?
– Ні, хлопче, Муму написав Тургенєв.
– Як же так, “Муму” Тургенєв написав, а пам’ятник Пушкіну?
— Чи можна вийти? — Вовочко, до дзвінка ніхто не виходить! – Мариванно, я з вами
– Чи можна вийти?
– Вовочко, до дзвінка ніхто не виходить!
– Мариванно, я з вами випадково в одній маршрутці їду!
Приходить Вовочка до школи, голова забинтована. – Що трапилося? — Сеча в голову
Приходить Вовочка до школи, голова забинтована.
– Що трапилося?
– Сеча в голову вдарила. -?
– А ви думаєте, горщик повз пролетів?
— Ну-ка, здогадайтеся,— звертається вчителька до класу,— про яку небезпеку попер
– Ну-ка, здогадайтеся,- звертається вчителька до класу,- про яку небезпеку попереджає дорожній знак, на якому зображено дорослу, що тримає за руку дитину? Вовочка:
– ОБЕРЕЖНО
– ПЕДОФІЛИ!
На уроці біології Марія Іванівна запитує Вовочку: — Вовочка, як називається дома
На уроці біології Марія Іванівна запитує Вовочку:
– Вовочка, як називається домашня тварина, чиє м’ясо ти зазвичай їси?
– Соя.
Вовочка повернувся з садка і розповідає батькам: — А в нас нова вихователька. А
Вовочка повернувся з садка і розповідає батькам:
– А в нас нова вихователька. А стара ще не померла. Дивно…
Вовочка кричить із ванної: — Мам, ти мені якусь сорочку даси? – З короткими рука
Вовочка кричить із ванної:
– Мам, ти мені якусь сорочку даси?
– З короткими рукавами! А чому ти спитав?
– Щоб знати, доки мити руки!
На уроці у школі діти розповідають про батьків. Петя: – У мене тато даішник, у н
На уроці у школі діти розповідають про батьків. Петя:
– У мене тато даішник, у нас багато грошей, ми живемо в достатку. Вася:
– У мене мама повія, у нас багато грошей, ми живемо в достатку. Встає Вовочка:
– А в мене Папа
– Водій Дальнобійник, якби не “даішники” і не “повії”, ми теж жили б у достатку.
Вчитель: — Вовочко, завтра без батьків до школи не приходь! – А післязавтра?
Вчитель:
– Вовочко, завтра без батьків до школи не приходь!
– А післязавтра?