На уроці математики у початковій школі:
– Ні, Вовочко, ти абсолютно не знаєш предмета! Тому ставлю в журнал… “логарифм 100 на підставі 10”
– Маріванна, двійку-то за що???
VTupchienko35
Вчитель: — Що буде, якщо схрестити змію та їжака? Вовочка: — Два метри колючого
Вчитель:
– Що буде, якщо схрестити змію та їжака? Вовочка:
– Два метри колючого дроту!
– Вовочко! Розкажи мені, як жили давні євреї? – Судячи з того, що обрізання у ни
– Вовочко! Розкажи мені, як жили давні євреї?
– Судячи з того, що обрізання у них робилося кам’яними сокирами, просто жахливо!
Вовочка приходить на урок із підбитим оком, його вчителька й питає: — Що сталося
Вовочка приходить на урок із підбитим оком, його вчителька й питає:
– Що сталося Вовочку?
– Розумієте, Маріє Іванівно, я сплю з братом, а брат спав зі своєю дівчиною. Ось лягли ми, а він і каже: “Ти спиш?” Я відповідаю: “Так”, він мені і врізав. Наступного дня Вовочка приходить до школи вже із двома фінгалами.
– Що цього разу сталося, Вовочку?
– Розумієте, я сплю з братом, а він із дівчиною. Вночі він каже: “Ти спиш?” Я відповідаю: “Ні”. Ну, він мені і врізав. Наступного дня Вовочка приходить весь побитий і забинтований і на те саме запитання відповідає:
– Розумієте я сплю з братом, а він з дівчиною, ось він і питає: “Ти спиш?” Я мовчу. Він знову: “Ти спиш?” Я мовчу. Тоді він каже своїй дівчині: “Розсувай, поїхали”. А я питаю: “А куди це ви на ніч дивлячись?”
Школа. Вчителька звертається до Вовочки: — Вовочку, назви столицю Норвегії. – Ос
Школа. Вчителька звертається до Вовочки:
– Вовочку, назви столицю Норвегії.
– Осло.
– А Данії?
– Ее…
– Підказую: Ко…
– Ее… Козло?
Вовочка приходить додому з двійкою з фізкультури. Батько запитує, за що. Вовочка
Вовочка приходить додому з двійкою з фізкультури. Батько запитує, за що. Вовочка відповідає:
– Та ось фізрук просив обкласти матового козла…
Запитує Вовочка у мами: — Мамо, на кого я схожий? – На мене! – А ти на кого? – Н
Запитує Вовочка у мами:
– Мамо, на кого я схожий?
– На мене!
– А ти на кого?
– На бабусю!
– Ну а бабуся на кого?
– На прабабуся!
– Так що ж ми всі як матрьошки на одне обличчя !!!???
Вовочка отримав два бали за контрольну. Батько прийшов у школу розбиратися. Вчит
Вовочка отримав два бали за контрольну. Батько прийшов у школу розбиратися. Вчителька йому каже, ваш син усе списав у своєї сусідки:
– Ось дивіться, питання
– якого року народився Пушкін. Маша правильно пише
– у 1799. І ваш син теж.
– Ну то й що? Чому мій син не може правильно відповісти?
– Дивіться далі. Питання
– хто написав “Війну та мир”? Маша пише
– Лермонтов, і Вовочка те саме.
– А чому вони не могли помилитися?
– Ну, скажімо. Але наступне запитання
– які п’єси написав Чехов? Маша написала:
– Я не знаю. А Вовочка:
– І я також.
— Як справи у школі, синку? – Запитує батько Вовочку. — Я з батьком двієчника не
– Як справи у школі, синку?
– Запитує батько Вовочку.
– Я з батьком двієчника не розмовляю.
Вовочка подивився на ТБ інтерв’ю Джейн Псакі і зрозумів, як потрібно відповідати
Вовочка подивився на ТБ інтерв’ю Джейн Псакі і зрозумів, як потрібно відповідати на запитання вчителів, якщо нічого не знаєш.